Kojenecké lahve, hrnky

Vaše miminko se musí hned na počátku svého života naučit nejrůznějším dovednostem, které dospělí lidé považují za samozřejmost. Kupříkladu činnosti spojené se správným stolováním jsou pro malé děti doslova španělskou vesnicí. Aby se toto učení stalo zajímavou hrou, můžete svému dítěti pořídit krásné kojenecké lahve, jídelní sady, veselé hrníčky a další věci. Dětské kojenecké lahve plastové či skleněné a keramické nebo plastové hrnky jsou k dostání s různými pestrobarevnými motivy kreslených i skutečných oblíbených dětských hrdinů.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka



 

Dětské hrnky, lahve

Plastové kojenecké láhve či netekoucí hrnečky v různých barevných variantách jsou svým tvarem uzpůsobeny tak, aby se vašemu dítěti dobře držely. Dětské lahve na pití se vyrábějí nejčastěji ze skla či plastu, který je lehčí i odolnější vůči rozbití, a tedy bezpečnější. Na druhou stranu skleněné lahve jsou z přírodního materiálu, jenž je průhledný, maximálně hygienický a skvěle udržuje teplotu. Jakmile dítě zvládá pití z lahve, je dobré pořídit mu krásný netekoucí hrníček s barevnými obrázky.

Antikolikové lahve pro miminka

V této kategorii naleznete také velmi užitečné antikolikové lahve pro kojence, díky nimž už vaše děťátko nebude mít problémy s nepříjemným nadýmáním. Ventil těchto lahví funguje podle jedinečného principu, díky kterému děti nepolykají při pití žádný vzduch. Jsou proto klidné, uvolněné a spokojené.

Nácvikové hrníčky pro děti

V současné společnosti převládá trend učení hrou. Také první hrníčky, ze kterých se vaše děťátko bude učit pít, jsou vyráběné v tomto duchu. Prakticky tvarovaná ouška se dětem dobře drží oběma rukama, proto se bez problému mohou napít skrze měkký ventil, který zároveň těsní, takže nehrozí vylití.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč