Kosmetika pro děti

Přinášíme vám velký výběr kvalitní kosmetiky vhodné jak pro nejmenší děti, tak také dospívající dívky a chlapce. Příjemně vonící šampon, sprchový gel či toaletní voda jsou k dostání s oblíbenými dětskými motivy. Mezi nejvíce populární patří dětská kosmetika Hello Kitty, Disney, kosmetika Spiderman a Cars, kosmetika Hannah Montana nebo High school musical a další. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány, hypoalergenní a maximálně šetrné k citlivé dětské pokožce. Krásná vůně dětské toaletní vody jistě vaší dceři či synovi udělá velkou radost.

 

Dětská kosmetika

Smysly hladící vůně kosmetických přípravků pro děti je společně s jejich kvalitním složením hlavním důvodem pro jejich pořízení vašemu potomkovi. Dívky, stejně jako chlapci, používají každý den základní hygienické potřeby, jako je dětský šampon, gel, parfém nebo toaletní voda. Veselé obrázky postaviček Hello Kitty, Cars, Disney, Spidermana a dalších jim jejich používání nevtíravě zpříjemňují. Dále zde naleznete krásné jemné koupelové žínky nevšedních tvarů pro kojence.

Hypoalergenní kosmetika

Najít správné kosmetické přípravky pro citlivou dětskou pokožku není vůbec jednoduché. Pro osoby s alergií či přecitlivělou kůží je však dnes již speciálně vyvíjena takzvaná hypoalergenní kosmetika, která neobsahuje dráždivé látky a je tedy vhodná i pro děti. Velmi dobře se vstřebává a krásně voní.

Bezpečné a jemné mytí i koupání

Proto, aby pobyt v koupelně byl pro vás i vaše děťátko příjemným potěšením, je důležité pořídit šetrný dětský šampon, který nedráždí oči ani citlivou pokožku. Nabízené výrobky jsou proto vždy dermatologicky testovány. O legraci se pak postará veselá koupelová žínka ve tvaru kreslených postaviček.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč