Kraťasy

Dívčí kraťasy jsou ideálním, moderním a také velmi oblíbeným druhem oblečení nejen v parných letních dnech. Lze v nich jít prakticky kamkoliv a stále se cítit pohodlně. Nabízíme vám kvalitní značkové kraťasy Adidas, Nike, Lonsdale, které jsou elastické, a proto velmi vhodné ke sportu či na pláž, a také veselé dětské kraťasy Hello Kitty či Disney nebo riflové kraťasy Lee Cooper. Některé modely jsou doplněny o praktické stahování v pase či efektní pásek. Všechny kraťasy se velmi dobře kombinují s námi nabízenými dívčími tričky.

 

Dívčí kraťasy

Praktické, vzdušné a lehké - dětské kraťasy mají celou řadu výhod. Stejně jako rifle jsou i dívčí kraťasy z tohoto materiálu velmi oblíbené, protože se jedná o odolný a skvěle padnoucí druh oblečení, který není třeba nějak speciálně udržovat. Dále v naší nabídce naleznete celou řadu elastických šortek pro dívky, které se příjemně nosí a neomezují vaše dítě v pohybu. Kvalitní materiál a nádherné, pestré barvy jsou u značkových dívčích kraťas samozřejmostí a jistě vaší dceři udělají velkou radost.

Sportovní kraťasy

Dívčí kraťasy vhodné ke sportování musí být pohodlné a vyrobené ze vzdušného, pružného materiálu. Z klasické řady sportovních kraťasů pro dívky doporučujeme výběr ze značek Adidas, Nike nebo Lonsdale; pro běhání a cyklistiku jsou zase praktické krásné 3/4 kraťasy Dora Objevitelka.

Soupravy oblečení

Kromě sportovních a elegantních dětských kraťasů vám nabízíme též praktické dětské soupravy oblečení vhodné pro herní aktivity. Vaše malá slečna bude jistě nadšená z nádherného letního kompletu Hello Kitty nebo Disney Princess, ve kterém si bude připadat jako skutečná princezna.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč