Mašinka Tomáš

Zvídavé kluky předškolního i mladšího školního věku jistě zaujme dětské oblečení, boty i nejrůznější hračky a doplňky od značky Mašinka Tomáš. S příběhy této roztomilé lokomotivy a jejích přátel se mohou chlapci seznámit ve stejnojmenném seriálu. My vám nabízíme pestrý výběr mikin, triček, tepláků a jiných kvalitních kousků oblečení Mašinka Tomáš. Dále jsou k dispozici různé typy dětských bot Mašinka Tomášek, jako je vycházková obuv, gumáky, sandály či papuče. Naleznete zde nádherné školní batohy Lokomotiva Tomáš, také deštníky, zábavné knížky a DVD, dekorace a jiné doplňky.

 

Oblečení Mašinka Tomáš

Dětské oblečení Mašinka Tomáš je především pro malé kluky. Převažující barva na oblečení a botách je modrá, protože modrý je i Mašinka Tomáš, a žlutá. Toto spojení barev vytváří společně s obrázky Mašinky Tomáše velmi efektní a stylové modely, se kterými váš syn své kamarády zaručeně ohromí. Dále zde naleznete také krásné boty Mašinka Tomáš a různé doplňky, jako jsou například dětské hodinky nebo povlečení Mašinka Tomáš. K dispozici jsou i dětské hračky Mašinka Tomáš.

Dětský seriál Mašinka Tomáš

Britský seriál Lokomotiva Tomáš pochází z roku 1984 a byl vytvořený podle knižní předlohy W. Awdryho, který sepsal pohádky o mašinkách, které vyprávěl svému synovi na dobrou noc. Dobrodružství nebojácné parní lokomotivy Tomáše a jeho přátel na smyšleném ostrově Sodor si děti rychle oblíbily.

Hračky a pohádky Mašinka Tomáš

Přinášíme vám také populární hračky mašinka Tomáš, DVD s příběhy této zvědavé a neposedné mašinky a dětské knihy, v nichž si ti nejmenší mohou prohlížet veselé barevné obrázky a prvňáčci cvičit čtení na jednoduchých textech. Lokomotiva Tomáš vaše děti pobaví i poučí zároveň.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč