Mickey Mouse

Krásné a kvalitní dětské oblečení Mickey Mouse, dětské boty Myšák Mickey a nejrůznější stylové doplňky Mickey Mouse jsou určeny především pro mladé chlapce různého věku. Dívčí obdobou jsou pak výrobky značky Disney Minnie, Mickeyho přítelkyně. S dnes již klasickou světoznámou postavičkou animovaného Myšáka Mickeyho se můžete setkat jak na oblečení a botách pro děti - nabízíme vám mikiny a trička Mickey Mouse, bundy, džíny, kojenecká body Mickey Mouse, čepice, rukavice a další, tak také na praktických doplňcích, jako je povlečení Mickey Mouse, hrníčky, osušky a jiné.

 

Oblečení Mickey Mouse

Chlapecké oblečení Mickey Mouse je ušito z kvalitního materiálu, který se příjemně nosí, a vyznačuje se pestrými barvami i krásnými velkými obrázky Myšáka Mickeyho. Váš syn bude v oblečení Mickey Mouse stejně veselý a plný energie jako hlavní hrdina. Zimní rukavice Disney Mickey, osušky, stylové ponožky, hrnečky s Mickey Mousem, tepláky, kšiltovky Mickey Mouse a jiné úžasné věci udělají klukům jistě velkou radost. Nechte se inspirovat světem Disney a pořiďte synovi skvělý dárek.

Kdo je Myšák Mickey?

Známou kreslenou postavičku ze seriálů The Walt Disney Company vytvořil její zakladatel Walt Disney ve spolupráci s U. Iwerksem roku 1928. V tutéž dobu vznikla také Mickeyho kamarádka Minnie, takže se společně mohli poprvé objevit v televizním vysílání v krátkometrážním filmu Plane Crazy.

Pohádka stále pokračuje

Myšák Mickey zaznamenal velký úspěch již roku 1928, kdy se stal oblíbeným mezi diváky díky filmu Parník Willie. Od té doby se s ním mohou děti setkávat na televizních obrazovkách až do dnes. Při příležitosti 50. výročí svého vzniku navíc Mickey Mouse získal hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč