Mikiny pro holky

Dívčí mikiny nabízíme v mnoha různých barvách, velikostech i velmi efektních střizích, ze kterých si jistě vybere každá malá slečna nebo dospívající dívka. Dětské mikiny jsou vyrobeny z kvalitních, odlišně teplých materiálů - například hřejivé fleecové mikiny lze skvěle využít v sychravém zimním počasí. Můžete si vybrat ze značkových mikin s kapucí či bez, se zipem či s veselým potiskem. Nabízíme oblíbené dětské mikiny Disney, Little Miss nebo Lazy Town, dále elegantní a sportovní mikiny Lonsdale, Adidas, Nike, Puma a další.

 

Dívčí mikiny

Pestrobarevné a stylové mikiny pro dívky jsou velmi praktické a vhodné ke každodennímu nošení. Zahřejí v chladných dnech, takže se nemusíte obávat o zdraví své dcery, a tvoří dokonalý módní doplněk jak ve městě či na procházce přírodou, tak také při sportovním tréninku. Právě kvalitní sportovní mikina Adidas, Nike nebo Lonsdale pomůže vašemu dítěti dosáhnout lepších sportovních výsledků. Navíc se každá malá slečna touží líbit, udělejte jí proto radost krásnou novou mikinou.

Fleece mikiny

Lehký, teplý a velmi kvalitní - takový je fleec, ze kterého se vyrábějí hřejivé mikiny, jež vaše dítě spolehlivě ochrání před chladem. Jsou vhodné do každého počasí po celý rok a příjemně se nosí. Vlastnosti fleecových mikin se liší dle šíře vlákna - užší skvěle odvádí pot, širší dokonale udržují teplo.

Barevné mikiny pro děti

Jakýkoliv den v roce rozzáří tvář vaší dcery veselý úsměv při pohledu na nádherný, barevný potisk na nové mikině. Velmi oblíbené jsou dětské mikiny Disney s obrázky pohádkových postaviček a vtipné motivy na mikinách Little Miss. Odrostlejší dívky zase zaujme stylová mikina Lonsdale nebo Lee Cooper.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč