Mikiny

Praktické trendy mikiny dnes patří k velmi oblíbeným a stálým součástem šatníku každého chlapce. Dají se nosit při mnoha různých příležitostech po celý rok a také lze s jejich pomocí snadno vyjádřit svůj styl. Nabízíme kvalitní chlapecké mikiny různých známých a osvědčených značek, jako jsou Adidas, Nike, Puma, Umbro, Lee Cooper, No Fear a další. Menší kluky zase jistě zaujmou mikiny s populárními motivy pohádkových postav - například Spongebob, Požárník Sam a Scooby Doo. Z pestré nabídky střihů, motivů a barev si určitě vyberete.

 

Chlapecké mikiny

Nabízené dětské mikiny jsou v mnoha různých barevných provedeních a střizích. Můžete si vybrat klasické nebo sportovní mikiny pro kluky, s kapucí i bez, mikiny ke krku, s výstřihem nebo se zapínáním na zip. Dále je nutné věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vámi zvolená chlapecká mikina ušita. Naleznete zde teplé fleecové mikiny Craghoppers, Regatta a jiné vhodné do chladného, až mrazivého počasí, ale také normální a tenčí mikiny určené pro jarní nebo letní dny.

Oblíbené motivy

Mezi časté motivy pestrobarevných potisků na dětských mikinách patří hrdinové Marvel, animované postavičky Disney, Spongebob nebo Lazy Town. My vám navíc nabízíme také pěkné pletené chlapecké svetry s populárním motivem Spidermana a Disney Cars, které si váš syn jistě rychle oblíbí.

Fleecové mikiny pro kluky

Příjemné na dotek, opravdu teplé a velmi moderní jsou trendy mikiny vyráběné z takzvaného fleece. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, který má skvělé tepelně izolační vlastnosti a lze jej nosit po celý rok. Navíc jsou fleecové mikiny vhodné jak při běžných činnostech, tak i do přírody a ke sportování.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč