Minnie

Z kouzelného světa kouzelných pohádek od společnosti Disney vám přinášíme velký výběr krásného dětského oblečení Disney Minnie, dětských bot Minnie Mouse a nejrůznějších praktických doplňků Minnie pro dívky předškolního i školního věku. Roztomilá kamarádka Mickey Mouse představuje elegantní myší slečnu, která má ráda růžovou barvu a stylové puntíky. Dívčí oblečení Minnie se vyznačuje originálními módními střihy a pestrými barvami. Vaši dceru jistě zaujmou krásná pyžama Disney Minnie, mikiny a trička Minnie Mouse, plavky, rukavice, ručníky nebo dívčí parfémy Minnie a jiné.

 

Oděvy a doplňky Minnie

Výrobky s motivem Minnie jsou určeny především pro malé slečny. Kromě kvalitního oblečení a krásných bot pro dívky vám však tato značka nabízí též širokou řadu moderních doplňků pro děti. Jako skvělý dárek k narozeninám nebo vánoční dárek lze koupit krásně vonící parfém Minnie Mouse, dívčí tašku nebo sprchový gel Minnie, dále trendy dětské povlečení Minnie, polštářky a další. Dívčí oblečení Disney Minnie přitahuje pozornost díky velkým barevným obrázkům této roztomilé myšky.

Kdo je Minnie Mouse?

Kreslená myší slečna Minnie je blízkou přítelkyní světoznámého myšáka Mickey Mouse a pochází stejně jako on z animovaných seriálů Walt Disney Company. Navrhl ji sám Walt Disney, zakladatel společnosti, v roce 1928. Minnie je zároveň nejlepší kamarádkou Daisy Duck, přítelkyně kačera Donalda.

Poznejte elegantní svět slečny Minnie

Minnie nosí vždycky botičky na podpatku, na hlavě má velkou mašli - často růžovou nebo červenou s puntíky a je oblečená do efektních dívčích šatiček s nadýchanými rukávy. Všechny výrobky s motivem Disney Minnie sledují nové módní trendy, jsou ušity z kvalitního materiálu a velmi příjemně se nosí.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč