Monster High

Na speciální střední školu Monster High chodí jen opravdové příšerky, přesněji řečeno potomci klasických hororových postav jako je Drákula nebo Mumie. Krásné dětské oblečení Monster High, nejrůznější stylové doplňky a hračky pro malé slečny i starší dívky jsou nevšední, moderní a velmi elegantní stejně jako studenti děsivé střední. Vaše dcera bude mít jistě velkou radost z pohodlného pyžama, kalhot nebo trička Monster High s velkými obrázky hlavních hrdinů. Dále jsou k dispozici dětské rukavice i čepice Monster High, trendy podkolenky a další originální kousky.

 

Doplňky Monster High

Mezi výrobky značky Monster High patří kromě stylového dívčího oblečení také zajímavé doplňky pro děti. Velmi populární jsou například nádherně vonící parfémy Monster High pro dívky, dětské deodoranty Monster High nebo moderní elektronický diář Monster High, jehož obsah je chráněný tajným heslem. Dále jsou k dostání efektní dětské podložky na stůl, krásné deky nebo jiné vybavení do dětského pokoje - vše v jedinečném provedení přesně v duchu příšerek z Monster High.

Co je vlastně Monster High?

Americký animovaný seriál o střední škole pro děti monster, která se jmenuje Monster High, vznikl v roce 2010 a od té doby získal spoustu fanoušků - v neposlední řadě také mezi dětmi v České republice. Všední problémy nevšedních žáků zcela originální střední školy jsou velmi zábavné.

Poznejte svět monster fantazie

Hlavní postavy, které dětského diváka provázejí všemi díly, jsou stylově sešitá Frankie Steinová, okouzlující diva Cleo de Nile, půvabná Lagoona Blue, syn medúzy Deuce Gorgon, Draculaura, Clawdeen Wolf a další. Ústřední píseň k české verzi seriálu nazpívala oblíbená zpěvačka Ewa Farna.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč