Nike

Významná americká firma Nike s celosvětovou působností vyrábí převážně sportovní oblečení a různé sportovní potřeby a její kvalitní výrobky jsou velmi oblíbené u lidí všech věkových kategorií. 123deti.cz vám proto přináší opravdu pestrý výběr dětského oblečení Nike a dětské obuvi Nike pro kluky i holky, pro miminka, předškoláky i starší školáky. Naleznete u nás krásné zimní boty Nike, vycházkovou i sportovní obuv Nike, letní boty, sandály Nike a mnohé další. Stejně jako boty je také dětské oblečení Nike efektní a stylové a vždy označené známým logem - takzvaným křídlem.

 

Dětské oblečení Nike

Značkové oblečení pro děti má vždy výrazné barvy, moderní střih a je ušito z kvalitního materiálu. Ze zimní kolekce vám nabízíme například stylové čepice, šály, rukavice a bundy Nike pro holky i kluky. Z ostatních druhů oblečení jsou k dispozici mimo jiné trendy kraťasy a dětská trička Nike, mikiny a tepláky Nike, dále také nejrůznější praktické doplňky Nike, jako jsou kšiltovky, potítka, peněženky a jiné. Děti dále milují krásné sportovní tašky a batohy Nike i sportovní vybavení Nike.

Vznik světového fenoménu

Úspěšnou firmu vyrábějící speciálně navržené sportovní oblečení a obuv založil v roce 1964 atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Výrobky firmy Nike se velice rychle staly oblíbené nejen u sportovců, ale také u běžné populace po celém světě. Dnes je značka Nike synonymem pro kvalitu a moderní styl.

Stylové logo firmy Nike

Jednoduché a přesto geniální logo oblečení i obuvi Nike stvořila v roce 1971 americká studentka grafiky Carolyn Davidson. Inspirovala se křídlem řeckých bohů, protože název firmy byl odvozen od jména okřídlené řecké bohyně vítězství Niké. Logo se stalo celosvětovým symbolem pro veškeré zboží Nike.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč