Oblečení pro miminka

Narození děťátka přináší nové radosti i starosti. Jednou z hlavních, avšak velice milých starostí je pořízení kvalitní dětské výbavičky. 123deti.cz vám nabízí pestrou škálu kojeneckého oblečení a nejrůznějších potřeb pro miminka. K dostání je samozřejmě značkové dětské oblečení, a to v zimních i letních střizích, kojenecké bryndáky, láhve, hrnky a různé jiné potřebné a praktické doplňky. Vše je vyrobeno z nejlepších materiálů, které jsou šetrné k pokožce a speciálně určené pro nejmenší děti. Můžete si vybrat z mnoha velikostí, barev i oblíbených značek.

 

Dětské oblečení

V naší nabídce naleznete vše, co vaše děťátko bude do své výbavičky potřebovat - od kojeneckých soupraviček, dupaček a body pro děti, přes kraťasy, trička, mikiny, dětské teplákové soupravy, až po bundy, kombinézy, čepice a jiné. Kvalitní značky Adidas, Nike, Disney, Lonsdale a mnohé další jsou zárukou, že si vždy vyberete ke spokojenosti své i svého miminka. Jednotlivé kousky oblečení jsou navíc v pestrých barvách a často s veselými motivy známých pohádkových postav.

Výbavičku kupujte s předstihem

Nejvhodnější doba pro přichystání výbavičky je od šestého měsíce těhotenství, protože miminko se může narodit dříve, než je plánovaná doba porodu. Vaše děťátko bude potřebovat spoustu věcí, které by měly být krásné, ale i praktické. V prvním roce miminko rychle roste, proto vybírejte s radostí i rozvahou.

Značkové oblečení pro miminka

Hledáte-li oblečení pro novorozence, batole, či předškoláka, pak si jistě vyberete z naší pestré nabídky. Známé značky, kvalitní materiály a trendy střihy jsou zárukou vaší spokojenosti. U nás naleznete dětské oblečení pro všední dny, do přírody či do města, dále též sportovní a zimní oblečení pro děti.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč