One Direction

One direction je pětičlenná britsko-irská chlapecká skupina, která vznikla v sedmé sérii X-Factoru. Po X-Factoru skupina podepsala nahrávací smlouvu se společností Syco Music. 18.listopadu 2011 One Direction vydali svoje první debutové album Up All Night. Nachází se na něm celkem 13 písní. Toto album obsahuje i jejich nejznámější píseň What Makes You Beautiful, která byla vydána i jako singl. Od prosince 2011 do července 2012 jezdili 1D po světě se svým prvním turné Up All Night tour. Od února 2013 bude probíhat jejich druhé turné One Direction 2013 World Tour, kde možná zavítají i do České republiky.

 

Členové One Direction

  • Zayn Javadd Malik (* 12.1.1993) Pochází z Bradfordu v Anglii.
  • Niall James Horan (* 13.9.1993) Jako jediný pochází z Irska z města Mullingar. Niall nejen zpívá, ale také hraje na kytaru.
  • Harry Edward Styles (* 1.2.1994) je nejmladší člen skupiny, ikdyž to tak vůbec nevypadá. Pochází z Holmes Chapel v Anglii. Před X-Factorem pracoval v pekárně.
  • Liam James Payne (* 29.8.1993) Pochází z města Wolverhampton v Anglii.
  • Louis William Tomlinson (*24.12.1991) je nejstarší člen skupiny One Direction. Pochází z města Doncaster v Anglii. 

 Harry a Louis

Název One Direction vymyslel nejmladší člen Harry Styles. Symbolizuje jejich odhodlanost, sílu a nezastavitelnost. Harry umí zpívat, hraje na kazoo. Nejstarší člen One Direction je milovník mrkve Louis Tomlinson. Zbožňuje pruhované a červené oblečení.

 Zayn, Liam a Niall

Druhý nejstarší člen 1Direction Zayn Malik je napůl Pákistánec. Původně je učitel. V dětství miloval jedlý papír. Další člen je Liam Payne. Má jen jednu ledvinu, takže vůbec nepije alkohol. Děsí ho lžičky a rád nosí košile. A druhý nejmladší je Niall Horan. Jediný pochází z Irska. Miluje jídlo a bílé ponožky.

 

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč