Párty, karnevaly, dětské kostýmy

Má vaše dítě narozeniny, svátek nebo ukončilo úspěšně školní rok? Není nic jednoduššího než uspořádat perfektní dětskou oslavu, na kterou si bude moci pozvat své kamarády a pořádně si zaskotačit. Jídlo a pití je dobré podávat v papírovém nádobí, které se při veselém dovádění nerozbije a je ozdobeno krásnými obrázky oblíbených dětských postaviček. K dispozici jsou papírové kelímky na pití, talíře, tácky i ubrousky s motivy Disney, Spiderman, Hannah Montana a dalšími. Na karneval či maškarní pak jistě využijete nádherné kostýmy pro děti i miminka.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Karnevalové kostýmy

Mezi velmi oblíbený druh zábavy patří u většiny dětí nejrůznější karnevaly, maškarní, tematické dětské dny a jiné příležitosti, při nichž se mohou alespoň na jeden den stát hrdiny z pohádek a filmů. Krásný kostým na maškarní pro chlapce či holčičku nesmí proto chybět v žádném šatníku. Originální a opravdu roztomilé jsou pak veselé masky a oblečky pro nejmenší děti - nejčastěji v podobě zvířátek. Kluci se rádi převlékají za piráty a superhrdiny, děvčata pak dávají přednost princeznám nebo vílám.

Krásné a stylové dětské motivy

Papírové talířky, tácky, kelímky i ubrousky na párty jsou k dostání v mnoha barevných variantách, samostatně nebo v sadách a vždy s pěknými obrázky populárních dětských postaviček. Děti milují legrační hrdiny z pohádek Disney, Barbie, Medvídka Pú, Hannah Montanu, Spidermana a mnohé další.

Maškarní kostýmy a masky pro děti

Každý den je v životě dítěte velkým dobrodružstvím. Nezapomenutelným se pak stane ten, který je naplněn nevšedními zážitky, jako jsou například dětské dny, karnevaly, maškarní, rodinné oslavy, tematické dětské tábory a jiné. Při všech těchto příležitostech bude vaše dítě potřebovat originální masku či kostým.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč