Peněženky

Každý člověk dříve nebo později potřebuje peněženku a pro děti to platí dvojnásob. Pořízením krásné peněženky s obrázkem oblíbeného hrdiny vašeho dítěte můžete svoji dceru či syna motivovat k poznávání hodnoty peněz, věcí i používání čísel, což se jim bude velmi hodit jak ve škole, tak také v životě. Malí školáci pak potřebují peněženku, do které by si mohli bezpečně uložit peníze na svačinku nebo obědy. Značkové peněženky Puma, Hello Kitty, peněženky Adidas nebo peněženky Nike mají spoustu praktických přihrádek na drobné mince i doklady.

 

Dětské peněženky

Značkové peněženky pro malé děti se vyznačují pestrými barvami a veselými obrázky svých pohádkových či filmových hrdinů, jako jsou Avatar, Hannah Montana, Hello Kitty a další. Starším dětem se zase budou jistě líbit například kvalitní peněženky Nike, Puma nebo Airwalk. Jsou ušity v praktických rozměrech, takže se vejdou do každého zavazadla a třeba i do kapsy. Nevšední skupinu pak tvoří peněženky se sportovními motivy či speciálně navržené originální peněženky přímo pro sportovce.

Kvalitní značkové peněženky pro sport

Dnešní doplňky jsou natolik flexibilní, že se přizpůsobují potřebám člověka za jakékoliv situace. Proto jsou zde k dispozici kromě klasických dětských peněženek také praktické sportovní peněženky Nike či Karrimor nejen pro děti, které se dají připnout na ruku nebo šněrování u běžeckých bot.

Peněženky pro kluky i pro holky

Můžete si vybrat kvalitní značkové peněženky různých barev i střihů. Některé jsou na klasický zip, jiné na suchý, případně kombinují obojí. Naleznete zde rozkládací dětské peněženky, ale také tradiční otevírací peněženky, a to plátěné či kožené. Každý si jistě vybere přesně dle svého vkusu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč