Plavání

Plavání je zdravá a oblíbená sportovní aktivita, které se může věnovat prakticky každý v jakémkoli období života. Dnes chodí plavat kojenci, děti, dospělí i staří lidé. Plavání je jako pohybové cvičení vhodné pro tělesně i mentálně postižené osoby a rozšiřují se také kurzy plavání pro těhotné ženy. Fenoménem dnešní doby se navíc stalo stále vyhledávanější plavání kojenců, které učí děti správně dýchat, rozvíjet motoriku a podporuje jejich pohybové dovednosti. Plavání je prostě IN :-)

 

Proč je plavání zdravé?

Život každého člověka je už od samého počátku spojen s vodou, která nás provází v mnoha různých podobách a jako živel je přitažlivá i fascinující. Plavání, a to jak ve sladké vodě, tak v moři je zdraví prospěšné v mnoha směrech. Obzvláště přínosné je plavání dětí, které díky této pohybové aktivitě posilují svaly celého těla, stávají se otužilejšími, a tudíž také odolnějšími vůči různým nemocem. Plavání v moři navíc pomáhá vyléčit vaše děti z nejrůznějších alergií a dodává jim potřebné vitamíny.

Výhody plavání kojenců

  • podporuje psychomotorický vývoj a koordinaci pohybů
  • posiluje imunitní systém a celkovou odolnost organismu
  • příznivě ovlivňuje srdeční a cévní systém
  • působí na dobrou náladu vašeho dítěte

Zdravý pobyt u moře

Dovolená u moře není pro vás a vaše dítě pouze příjemným odpočinkem. Příznivé účinky mořské vody a vzduchu způsobí, že se vám pročistí plíce i pleť, zregenerují svaly a klouby a vaše tělo získá nové zásoby vitamínu D. Navíc vás plavání v moři celkově rozhýbe a vy i vaše děti se budete cítit skvěle.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč