Plyšové hračky

Snad každý člověk měl v době svého dětství nějakou hračku z plyše, s níž si rád hrál. Plyšáci jsou totiž u dětí velmi oblíbené hračky. Je to způsobeno především tím, že plyšové hračky jsou měkké a vyrábí se z heboučkého, na dotek příjemného materiálu. Proto je mají děti rády ve svojí postýlce, objímají je před spaním a usínají s nimi klidným, ničím nerušeným spánkem. K dispozici jsou populární plyšoví medvídci jako přívěsky či mazlíčci, nejrůznější plyšová zvířátka, pohádkoví hrdinové, plyšáci Hello Kitty a další v několika velikostech.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Hračky pro děti

Krásné plyšové hračky vybírejte vždy s ohledem na vkus vašeho dítěte, protože se mu musí líbit. Jen tak vykouzlí na tváři vašeho miminka spokojený úsměv. Roztomilí plyšáci jsou ušiti z velmi kvalitního materiálu, který je vhodný i pro nejmenší děti. Proto je můžete bez obav pokládat i do postýlky. Tyto měkké hračky však mohou sloužit také jako veselá dekorace nebo talisman pro štěstí. Ve velkém výběru různých motivů a velikostí jednotlivých hraček jistě naleznete to, co hledáte.

Krásní plyšáci z večerníčků a seriálů

Protože všechny malé děti rády sledují kreslené pohádkové příběhy se svými milovanými hrdiny, nabízíme vám také originální hračky ve tvaru postaviček z večerníčků a různých dětských seriálů. Z těch nejznámějších lze jmenovat například Simpsonovi, Pat a Mat nebo Šmoulové.

Nevšední hračky potěší i překvapí

Kromě klasických plyšových zvířátek a medvídků se dnes vyrábějí také stylové hračky, které jsou nejen krásné, ale mají také nějakou funkci navíc. Díky tomu existují hrající plyšáci, plyšové přívěsky na klíče či mobilní telefon nebo praktické jemné hračky a kousátka pro malé děti, jimž rostou zoubky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč