Ponožky

Krásné dětské ponožky pro dívky jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních a z různých materiálů. Nabízíme vám dívčí ponožky kotníkové i klasické délky, ale také stylové dětské podkolenky. Pro starší děvčata jsou k dispozici ponožky Adidas, Nike, dětské ponožky Puma i jiných značek, malé slečny zase jistě okouzlí stylové ponožky s obrázky zvířátek, Disney Princess, Hello Kitty, Šmoulové a další. K dostání jsou termo ponožky pro sportovní aktivity, pletené froté ponožky pro zahřátí a bavlněné ponožky pro každodenní nošení.

 

Dětské ponožky

Každá dívka se ráda strojí a dbá na to, aby každý kousek jejího oblečení byl perfektní. Stylové barevné ponožky jsou k dokonalému outfitu nepostradatelné. Krásné a efektní dívčí podkolenky se dají nosit po celý rok - v létě k sukni a v zimě pod kalhoty. Hřejivé pletené ponožky a dětské termo ponožky jsou pak vhodné do chladnějšího počasí, k zimním sportům nebo třeba doma po koupeli. Klasické bavlněné ponožky pro děti se pak dají nosit prakticky kdykoliv, protože jsou lehké a velmi pohodlné.

Sportovní ponožky pro dívky

Pro provozování jakéhokoli sportu je vhodné pořídit dětem kvalitní ponožky, které jsou uzpůsobené na větší zátěž - například ponožky Nike, Karrimor, ponožky Adidas nebo Puma. Ponožka by měla být z funkčního materiálu, který aktivně odvádí pot a nechává nohu dýchat, a nesmí stahovat kolem kotníku.

Stylové a originální dívčí ponožky

Kromě klasických jednoduchých ponožek pro děti vám přinášíme také velký výběr dětských ponožek s veselými obrázky, trendy pruhované či jinak efektně vzorované dívčí podkolenky a pletené ponožky s tvarovanými zvířátky, ozdobnými detaily a tak podobně. Vaše dcera bude jistě z nových ponožek nadšená.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč