Ponožky

Nabízíme vám kvalitní dětské ponožky na léto i zimu pro kluky nejrůznějšího věku. Zimní ponožky jsou silnější, často z funkčních materiálů, které skvěle odvádějí pot, a tak udržují nohy stále v teple. Letní ponožky jsou vyrobeny z příjemných lehkých materiálů, jež nohu nestahují a jsou tedy velmi pohodlné. Od oblíbených značek jsou k dispozici například ponožky Puma, Nike nebo Kangol, dále také krásné chlapecké ponožky s motivy populárních pohádkových postav, jako jsou Mašinka Tomáš, Toy Story - Příběh hraček, Disney, Šmoulové, Spiderman a další.

 

Dětské ponožky

Ve velkém výběru krásných a pestrobarevných ponožek pro kluky naleznete teplé pletené ponožky, termo ponožky vhodné do velmi chladného počasí, podzimní i letní chlapecké ponožky s veselými obrázky. K dispozici jsou jak podkolenky, tak také klasické a kotníkové ponožky pro děti. K oblíbeným hrdinům malých kluků patří Spiderman, Šmoulové, Bart Simpson, auta Cars a mnozí další. Pro začínající sportovce pak doporučujeme kvalitní dětské ponožky Puma, Nike či Karrimor.

Kvalitní funkční materiál

Kromě standardních chlapeckých ponožek na běžné chození vám přinášíme také sportovní dětské ponožky, které jsou navrženy speciálně pro zvýšenou zátěž, jako je sportovní trénink, zimní sporty nebo túra. Funkční materiál umožňuje chodidlu dýchat a efektivně odvádí pot. Volný úplet nohu nestahuje.

Krásné chlapecké ponožky

Bez několika párů kvalitních ponožek se dnes žádný člověk neobejde. Děti v nich mohou běhat doma i ve škole a jsou nezbytné do jakékoliv zavřené obuvi, protože absorbují vlhkost. Barevné obrázky pohádkových postav na ponožkách se dětem velmi líbí a umožňují jim vyjádřit své zájmy.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč