Požárník Sam

Velkou oblibu kvalitního dětského oblečení a dětské obuvi s obrázky kreslené postavičky Požárníka Sama u chlapců předškolního i mladšího školního věku způsobuje především právě ústřední hrdina. Odvážný Požárník Sam je totiž idolem každého malého kluka, který ve svých dětských snech touží být stejně rozhodný a nosit hasičskou uniformu. Přinášíme vám proto pestrý výběr chlapeckého oblečení, dětských bot a nejrůznějších doplňků značky Požárník Sam. Krásné dětské mikiny Požárník Sam, trička, kraťasy, boty, deštníky i batohy Požárník Sam si váš syn jednoduše zamiluje.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


 

Oblečení Požárník Sam

Logo oblíbeného dětského hrdiny u nás naleznete jak na letním dětském oblečení, tak také na zimních kompletech a různých praktických doplňcích. Vašemu synovi jistě udělá velkou radost krásné dětské tričko Požárník Sam, kraťasy, mikina nebo plavky Fireman Sam. Ze zimního oblečení pro děti pak můžeme zmínit například stylové chlapecké sety - rukavice, šála a čepice Požárník Sam. Z dětských bot jsou velmi populární botasky Požárník Sam a z doplňků batohy Požárník Sam vhodné i do školy.

Klasický dětský seriál Hasič Sam

Britský animovaný seriál Fireman Sam se začal vysílat poprvé již v roce 1987 a rychle si jej oblíbili chlapci po celém světě. Vypráví příběh o hasiči Samovi, který žije v krásné vesničce Pontypandy a při svém povolání prožívá nejrůznější dobrodružství - především při zachraňování zvídavého chlapce Normana.

Poučné vyprávění pro děti

Příběhy Požárníka Sama jsou plné dobrodružství a napětí, ale také humoru a užitečného poučení. Kromě toho je povolání hasiče společně s automechaniky a jimi podobnými zaměstnáními pro malé kluky velmi přitažlivé. Díky oblečení a botám s Požárníkem Samem mohou chlapci dát najevo, co se jim líbí.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč