Prasátko Pepina

Roztomilá dětská hrdinka z animovaného seriálu - prasátko Pepina se líbí především malým slečnám předškolního věku. Právě pro ně jsou určeny krásné doplňky, různé dětské oblečení prasátko Pepina, dětské boty prasátko Peppa do zimy i na léto či originální dětské hračky prasátko Pepina. Veškeré zboží této značky je velmi nevšední a je charakteristické pestrými barvami, z nichž převládá především jemná dívčí růžová. Nádherné dívčí hodinky Prasátko Peppa, deštníky, stylové batohy, tašky prasátko Pepina, ručníky a mnohé další doplňky vaši dceru jistě okouzlí a potěší.

 

Boty prasátko Peppa

Kromě zmíněných doplňků pro děti a roztomilých hraček vám přinášíme také pestrý výběr kvalitních dětských bot od této značky. K dispozici jsou dívčí balerínky, vycházková obuv Peppa pig, letní sandály, dětské gumáky prasátko Pepina, zimní boty i papuče a jiné. Lehké a přitom kvalitní boty prasátko Peppa jsou vhodné na procházky po městě či v parku, ale i do školky nebo při slavnostnějších příležitostech. K novým botám pak bude skvěle ladit dětský deštník prasátko Pepina či hodinky.

Dětský seriál Peppa pig

Animovaný britský seriál pro děti o malé prasečí slečně Pepině, její rodině a kamarádech vznikl v roce 2004. Malá Peppa je velice zvědavá, má ráda sladkosti a výlety, ale ze všeho nejvíce miluje skákání v blátě. Každý díl kresleného seriálu má jednoduchou poučnou zápletku o správném chování.

Roztomilá slečna prasátko Pepina

Prasátko Peppa učí děti, jak se k sobě mají správně chovat, navíc je velice roztomilá a při mluvení zábavně chrochtá. Dětské doplňky, boty i oblečení prasátko Pepina vystihují svým osobitým provedením kouzelnou eleganci každé malé slečny, která se tak díky Pepině může stát třeba princeznou.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč