Puma

Světově proslulá a velmi oblíbená značka oblečení, obuvi i praktických doplňků Puma patří mezi tři nejúspěšnější firmy specializující se na výrobu sportovního oblečení a bot pro muže, ženy i děti. My vám přinášíme pestrou nabídku kvalitního značkového Puma oblečení pro děti, dětskou obuv Puma, krásné doplňky, jako jsou například pestrobarevné sportovní tašky a batohy Puma, dětské ponožky, peněženky Puma a mnohé další, stejně jako různé druhy dětské zimní i letní obuvi Puma. Jak chlapci, tak také děvčata jakéhokoliv věku zde naleznou moderní jarní, letní i zimní kolekce oblečení Puma.

 

Dětské oblečení Puma

Kvalitní oblečení pro děti od značky Puma se vyznačuje vysokou funkčností, moderním vzhledem a odolností. K dispozici jsou jak letní kolekce dětského oblečení, jako například efektní trička Puma pro kluky i holky, mikiny Puma, kalhoty i kraťasy Puma, plavky Puma a mnohé další, tak také zimní oblečení - krásné dětské bundy Puma, šály a čepice Puma a jiné. Dále jsou u nás k dostání kvalitní lyžařské bundy Puma, sportovní dresy a vybavení Puma i dětské letní, zimní a sportovní boty Puma.

O značce Puma

Sportovní značku Puma založil v roce 1948 Rudolf Dassler, bratr zakladatele firmy Adidas. Zpočátku se zaměřil na výrobu obuvi pro fotbalové hráče - vyrábí legendární kopačky s výměnnými kolíky. Později představuje kolekce nejen sportovní obuvi, ale také módního oblečení, čímž oslovuje širokou veřejnost.

Sportovní úspěch díky botám Puma

Značka staví na tradici, sportovním výkonu, technologické inovaci a překonávání překážek. Vysoce funkční obuv, oblečení i doplňky Puma proto oceňují především sportovci. Za všechny známé osobnosti jmenujme například Martinu Navrátilovou, Maradonu, Buffona nebo Borise Beckera.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč