Punčocháče pro děti

V dnešní době jsou kvalitní dětské punčocháče vyráběny v různobarevném provedení a s trendy obrázkovými potisky či detaily. Veselé barvy a krásné obrázky na oblíbených punčocháčích Hello Kitty, Hannah Montana a dalších jsou moderní a skvěle vypadají. Dívčí punčocháčky jsou šity z elastických materiálů, které se přizpůsobí tvaru těla jako druhá kůže a velmi příjemně se nosí. Dají se obléci v zimě pod kalhoty i po celý zbytek roku pod sukni, šaty či kraťasy. Z pestré nabídky mnoha vzorů si jistě vyberete vy i vaše dcera ke své spokojenosti.

 

Dívčí punčocháče

Krásné značkové punčocháče pro holky jsou k dispozici jednobarevné, pruhované i jinak vzorované. Zvolit si můžete klasické tenké punčocháčky, hřejivé termopunčocháče pro děti nebo ty, které mají také protiskluzovou úpravu na chodidlech. Pestré barvy se dívkám líbí a přitahují žádoucí pozornost jejich okolí. Kvalitní punčocháče vaše dcera uplatní doma, venku na procházce městem i přírodou, ve škole, v kině a tak podobně. Vždy bude vypadat skvěle a cítit se pohodlně.

Efektní dětské legíny

Módním hitem a neodmyslitelnou součástí šatníku každé malé parádnice jsou nádherné dívčí legíny. Příjemný elastický materiál a trendy vzory i barvy nabízených legín pro holky vás jistě osloví. Kouzelně vypadají v kombinaci s šaty nebo sukněmi a vhodnou dětskou obuví, jako jsou sandálky či balerínky.

Punčochy se speciální úpravou

Kromě klasických punčocháčů pro dívky, které se vyrábějí převážně z kvalitní a prodyšné bavlny, jsou k dostání také vyhledávané termopunčocháče. Vaše dcera je uplatní především v mrazivém počasí, a to jak ve městě, tak také při zimních sportech. Některé punčochy bývají navíc vybaveny protiskluzem.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč