Punčochy pro děti

123deti.cz vám nabízí osvědčenou klasiku v oblékání malých dětí a kojenců - krásné dětské punčocháče. Kromě veselých a výrazných barev či potisků u nás naleznete také výběr z různých velikostí a druhů punčoch pro děti. Ideální pro ochránění vašeho miminka před chladem jsou praktické termo punčocháčky, které se příjemně nosí a přispívají tak ke spokojenosti vašeho děťátka. Další, stále oblíbenější druh punčocháčů je pak opatřen protiskluzovou úpravou na chodidlech, která minimalizuje dětské pády kvůli uklouznutí.

 

Dětské punčocháče

Můžete si vybrat z kvalitních punčoch pro děti s různými potisky roztomilých zvířátek, veselých barevných proužků nebo také klasické jednobarevné. Punčocháče jsou vyráběny z kvalitních pružných materiálů, které po určitou dobu rostou s dítětem, snadno se oblékají a neomezují miminko v pohybu. Hlavním materiálem je nejčastěji přírodní bavlna, jež je známá svojí prodyšností i šetrností k dětské pokožce, a velmi odolný polyester dodávající právě onu zmíněnou pružnost.

Punčochy s protiskluzem

Protože jemný materiál, ze kterého jsou dětské punčocháče vyráběny, na podlahách často klouže a malé děti rády běhají, jsou některé punčochy opatřeny praktickou protiskluzovou úpravou. Nenápadné umělé tečky na spodní straně šlapek dítě při chůzi netlačí a brání případným zraněním z pádu.

Do zimy jedině s termo punčocháči

Malé děti spolehlivě ochrání před nebezpečným prochladnutím krásné kojenecké termo punčochy, které oceníte na horách i při procházce po městě. Zdravé děti jsou spokojené, rychle rostou a dělají svým rodičům jenom radost. Kvalitními termo punčocháčky se postaráte o stálé zdraví vašeho miminka.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč