Rifle

Džíny jsou módní stálicí v každém šatníku dnešní doby jak u dospělých, tak také u dětí. Nejen dívky rády dbají o svůj vzhled a snaží se vypadat pořád trendy, proto vám 123deti.cz nabízí velký výběr moderně střižených dětských riflí pro malé kluky i starší chlapce. Různobarevné varianty jsou doplněny o originální kousky s nevšedně střiženými kapsami, pásky i stylovými detaily. Rifle patří mezi nejoblíbenější typ oblečení, protože jsou velmi odolné, dají se nosit kdykoliv a téměř kamkoliv a snadno se kombinují s tričky, mikinami a dalšími oděvy.

 

Dětské džíny

Rifle jsou naprosto nenáročným kouskem oblečení, který se bezproblémově udržuje, má velkou životnost a dá se uplatnit prakticky všude, kde se vaše dítě ocitne. V krásných nových chlapeckých riflích půjde váš syn s dobou a bude vypadat skvěle ve městě, ve škole i na návštěvě u babičky. Můžete si vybrat klasicky střižené džíny pro kluky, kalhoty doplněné efektním páskem nebo stahováním v pase, které oceníte obzvláště u větších riflí, do nichž váš syn teprve dorůstá, a mnoho dalších.

Pohodlné kalhoty pro volný čas

Džíny nebo také rifle se původně začaly vyrábět jako pracovní kalhoty, ale od 50. let dvacátého století si je velice oblíbila mládež pro každodenní nošení. Od té doby patří jeans neodmyslitelně do všech šatních skříní u dětí i dospělých. Dnes jsou chlapecké rifle k dostání v mnoha nejrůznějších provedeních.

Chlapecké džíny mají spoustu výhod

  • velmi odolný materiál vydrží každodenní zátěž
  • snadno se udržují a nemačkají se
  • jsou vyráběny v mnoha barevných i střihových provedeních
  • lze je nosit kdykoliv a různě kombinovat s dalšími druhy oblečení
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč