Rukavice, čepice pro miminka

Dětské rukavice a čepice určené do chladného podzimního a zimního počasí udrží vaše miminko v teple při všech zimních radovánkách. Nabízíme velké množství barevných kombinací a střihů ke každé příležitosti, proto si zde jistě každá maminka vybere ke své spokojenosti. Dětské podzimní či jarní čepice a zimní čepice jsou ušity z kvalitních materiálů, většina z nich je navíc české výroby. Kromě samostatných kusů oblečení jsou v této kategorii k dispozici též krásné dětské zimní sety. Čepice i rukavice pro děti jsou stylovým módním doplňkem.

 

Čepice a rukavice

U dětí je velmi důležité chránit citlivou pokožku před vlivy ostrého mrazivého počasí. Teplé pletené rukavice pro děti s veselými nášivkami udrží prstíky vašeho miminka v hřejivém pohodlí. Hlavu a uši děťátka pak ochrání krásná dětská zimní čepice Puma, Disney, Hello Kitty a další, vždy ve veselém a moderním provedení s oblíbenými dětskými pohádkovými motivy. Praktické jsou kompletní sady pro děti - čepice, rukavice a šála. Nevšední střihy a originální detaily vás jistě zaujmou.

Dětské šátky a kloboučky

Správná pokrývka hlavy pro miminko je důležitá nejen v zimě, kdy chrání před chladem, ale také na jaře a v létě, kdy zase velmi intenzivně hřeje slunce. Děti i maminky mají rády slušivé barevné šátky nebo kloboučky pro miminka, které se snadno nasazují, jsou skladné, pohodlné a skvěle vypadají.

Proč koupit čepice a rukavice pro děti?

  • velký výběr z barev a moderních střihů
  • trendy doplňky pro miminka, kojence i předškoláky
  • chrání zdraví vašeho dítěte a vypadají skvěle
  • značkové čepice i rukavice jsou velmi kvalitní
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč