Rukavice

Dětské zimní rukavice pro malé slečny nejsou jen opravdu teplé, jsou také krásně barevné a v moderních provedeních. Různé barvy, styly i originální detaily na jednotlivých kouscích jistě okouzlí každou dívku. K dostání jsou klasické zimní rukavice, dětské pletené rukavice i s kožešinkou, dále také palčáky pro dívky nebo sportovní a nepromokavé rukavice pro děti. Zvláštní kategorie je pak věnována lyžařským rukavicím. Teplé dívčí rukavice Hello Kitty, Disney, Hannah Montana a další jsou k dostání navíc také v praktických zimních kompletech.

 

Dětské rukavice

Sportovní rukavice pro dívky - například rukavice Adidas nebo Nike, stejně jako kvalitní rukavice s nepromokavou úpravou jsou ideální pro provozování zimních sportů. Pletené dětské rukavičky jsou zase vhodné do města, na procházku či do školy. Krásné luxusní sety a dívčí rukavice s kožešinkou lze navíc nosit i při slavnostních příležitostech. V dětských rukavicích s obrázky Hello Kitty, Barbie, Minnie a dalších bude vaše dcera vypadat neodolatelně a jistě si bude připadat jako princezna.

Nepromokavé rukavice pro dívky

Ať už palčáky nebo klasický prstový střih, dětské zimní rukavice z nepromokavého materiálu jsou nezbytnou součástí výbavy při všech zimních sportech. Jejich vnitřní stranu tvoří hřejivá vložka, která udrží prsty dítěte v teple, a vnější vrstva zase nepropustí vlhkost ani vítr, takže ruce zůstanou suché.

Krásné a teplé zimní komplety

Stylově i barevně sjednocený set hřejivých dívčích rukavic, čepice a šály vám poslouží jako pěkný dárek pro vaši dceru - třeba k narozeninám či na Vánoce. Můžete si vybrat z různých barevných kombinací. Elegantní jsou například kožešinkou lemované zimní sady Hello Kitty nebo soupravy Disney.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč