Rukavice

Do chladného a zimního počasí patří mimo jiné také kvalitní dětské zimní rukavice. Krásné rukavice pro kluky každého věku jsou k dostání samostatně nebo v praktických sadách se stylově sjednocenou čepicí a šálou. Módní a stále oblíbené jsou chlapecké pletené rukavice Cars, Gormiti, Disney, Spiderman a další, které se opravdu příjemně nosí. Malým sportovcům pak můžeme nabídnout značkové dětské rukavice Nike, Adidas, Puma a jiné, které jsou velmi teplé, a kvalitní lyžařské rukavice často ušité z nepromokavého materiálu.

 

Dětské rukavice

Značkové rukavice pro kluky jsou velmi pohodlné a teplé, takže chrání prsty vašeho syna před prochladnutím. Chlapecké rukavice mají široké využití, dají se nosit v běžné dny, ale i při nejrůznějších sportovních aktivitách. Většinou jsou ušity tak, aby nebránily v pohybu a přilnuly k rukám jako druhá kůže. K dispozici jsou jak dětské rukavice pletené či klasické palčáky, tak také zateplené sportovní rukavice pro děti a značkové zimní sady s oblíbenými motivy Cars, Spiderman či Gormiti.

Sportovní rukavice pro kluky

Dětské rukavice jsou všestrannou součástí oděvu chránící před poraněním či nepřízní počasí při mnoha různých činnostech. Kromě zimních rukavic vhodných k lyžování jsou zde k dispozici také speciální termo rukavice s voděodolnou úpravou či cyklistické rukavice pro děti a jiné.

Kvalitní značkové rukavice pro děti

  • v mnoha různých velikostech a barvách
  • od oblíbených a moderních značek
  • s populárními motivy Cars, Spiderman, Gormiti, Disney a dalšími
  • na výběr jsou rukavice pletené, nepromokavé, sportovní i palčáky
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč