Sáně, boby, lopaty na sníh, kluzáky

Dětské sáně, boby nebo lopaty na sníh představují ideální dopravní prostředek pro děti v zimě, protože jim umožňují naplno si užít spoustu legrace na sněhu. Sáňky jsou vyráběné ze dřeva nebo plastu a mohou se stát krásným dárkem pod vánoční stromeček. Dřevěné sáně mohou mít ohrádku, která umožní bezpečně převážet i nejmenší děti. Boby a lopaty na sníh pak využívají pro zimní radovánky děti všech věkových kategorií. Jsou lehké, takže se s nimi dobře manipuluje, a mají krásné barvy i veselé tvary, které se dětem velmi líbí.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské sáně a boby

Snad každé malé dítě miluje zimní čas, kdy je okolní krajina pokryta bílým sněhem a kdy se může s pomocí dřevěných saní, lehčích plastových bobů nebo moderních kluzáků a lopat na sníh klouzat ze svahů i po cestách. Při takovém sklouznutí má vaše dítě pocit, jako by letělo. I velmi malým dětem se tento způsob cestování hodně líbí. Sáňky s ohrádkou nebo boby využijete například při cestě do místního obchodu nebo na procházce zimní krajinou, kterou si tak vaše miminko opravdu užije.

Plastové boby pro děti

Dětské zimní boby mají poměrně velké množství podob. Existují boby řiditelné, které jsou opatřené praktickými brzdami a tvarovaným sedátkem, i zcela jednoduché boby pouze se šňůrkou vepředu, jež jsou ideální pro to, abyste svého potomka mohli táhnout po zasněžené cestě při procházce.

Sněhové kluzáky a talíře

Velmi oblíbenou pomůckou pro sjíždění zasněžených svahů jsou i u malých dětí stylové a snadno použitelné dětské zimní kluzáky a tvarované talíře. Jsou velmi skladné, lehce přenosné a vyrábějí se v mnoha veselých barevných odstínech. Dětský kluzák je ideálním dárkem pro kluky i holčičky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč