Šaty a sukně

Mezi nejoblíbenější součást šatníku každé malé slečny patří bezesporu také šatičky a sukýnky, v nichž si může každý den připadat jako princezna. Letní šaty nabízíme v různých délkách, barvách i velikostech. Můžete si vybrat z několika kvalitních značek, jako jsou Disney, Hello Kitty, Adidas a další. Dívčí sukýnky skvěle pasují k u nás nabízeným topům a tričkům pro děvčata. Dále zde naleznete též baletní sukně a taneční kostýmy.

 

Letní šatičky a sukýnky

Dětské šaty i sukně se hodí jak k běžnému dennímu nošení, tak také pro sváteční příležitosti. Ať již budete s dětmi na procházce ve městě, relaxovat na pláži nebo oslavovat například narozeniny, budete mít jistotu, že se vaše dcera v kvalitních letních šatech či originální dívčí sukni cítí zcela uvolněně a příjemně. Pestré barvy a oblíbené motivy z filmů Disney a Hello Kitty si vaše dítě ihned zamiluje.

Probuďte dívčí fantazii

Pestrobarevné letní šaty i sukně podněcují tvořivost a nespoutanou mysl vašich dětí. Teplé barvy dále upevňují pozitivní myšlení a krásné obrázky vykouzlí úsměv na tváři vaší holčičky. Udělejte radost svojí dceři dlouhými letními šatičkami či sportovní sukýnkou.

Materiál musí být vzdušný

V parných letních dnech je jedním z nejvhodnějších materiálů pro oblečení především 100% bavlna, která umožňuje pokožce vašeho dítěte dýchat a skvěle odvádí pot. Proto jsou námi nabízené letní šaty i sukně pro dívky převážně z čisté přírodní bavlny.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč