Scooby Doo

Dětem jistě velmi dobře známá animovaná postavička mluvícího psa Scooby Doo ze stejnojmenného seriálu vám přináší pestrý výběr krásného a kvalitního zboží pro děti různého věku. Jak chlapce, tak dívky jistě zaujme nevšední oblečení značky Scooby Doo, které je pohodlné, praktické a zároveň velmi moderní. Nabízíme vám dětské teplákovky a tepláky Scooby Doo, stylové mikiny Scooby Doo, trendy trička Scooby Doo, kraťasy, čepice, bundy Scooby Doo a jiné. Dále zde naleznete nepostradatelné doplňky Scooby Doo pro děti - například osušky, zrcadla, tajné zápisníky a mnohé další.

 

Oblečení Scooby Doo

Dětské oblečení pro kluky i holky od značky Scooby Doo je specifické příjemnými tóny barev, originálními detaily a pohodlnými střihy, které lze využít doma, na hřišti i ve městě. K dispozici jsou nejrůznější trička Scooby Doo bez rukávů, s krátkými i dlouhými rukávy. Za zmínku stojí také stylové mikiny a bundy Scooby Doo, v nichž budou vaše děti stále IN. Velké obrázky roztomilého psa Scooby Doo navíc vypadají skvěle nejen na oděvech, ale také na dalších užitečných předmětech pro děti.

Kreslený seriál pro děti

Legrační a také trochu strašidelné příhody psa Scooby Doo vytvořilo kreativní duo Joseph Barbera a William Hanna. Veselý, avšak velmi ustrašený animovaný pes Scooby Doo se dětem poprvé představil ve stejnojmenném americkém seriálu v roce 1969 a opravdu rychle si získal jejich srdce.

Seznámení s příběhem

Scooby Doo byl pejsek z útulku, který se jednoho dne při převozu ztratil a zabloudil. Dostal se až k domu chlapce jménem Shagy, který se rozhodl, že si Scoobyho nechá. A tak se ustrašený Scooby pustil spolu s Shagyho kamarády Daphne, Velmou a Fredem do řešení tajemných a strašidelných záhad.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč