Školní potřeby, výtvarné hračky

Každé dítě školou povinné potřebuje při nástupu do nového, obzvláště prvního ročníku velké množství věcí, které jsou při výuce nepostradatelné. Jakmile vyberete správnou školní tašku či kufřík, je nutné je vybavit vhodným penálem - existují penály klasické s odklápěcí částí pro pastelky, ale také dvou a více patrové. Do penálu pak patří nejrůznější psací potřeby - pastelky, fixy, tužky, pera, propisky, gumy, ořezávátka, pravítka, nůžky a další. Kromě toho naleznete v této kategorii také sešity, obaly a boxy na sešity, počítadla, hodiny, samolepky a jiné.

 

Výtvarné potřeby

Další skupinou důležitých školních potřeb jsou pomůcky do výtvarné výchovy. Mezi ty nejobvyklejší patří například voskovky, vodové barvy, tempery, štětce, křídy, zástěry chránící dítě před umazáním a tak dále. Velmi praktické je uložit všechny tyto věci do dětského kufříku, který označíte jmenovkou. Budete tak mít neustále přehled o tom, co je nutné doplnit, a nemusíte se obávat, že by se něco ztratilo. Děti často rády kreslí, proto budou jistě nadšené z nové dárkové sady na kreslení.

Škola hrou - učení zábavou

Proto, aby se vaše dítě nemuselo nástupu do školy obávat, lze udělat mnoho. Je dobré nechat malého školáka, aby se na výběru školních potřeb podílel. Pokud bude na sešitech, obalech či penálu obrázek oblíbeného hrdiny vašeho potomka, budou se mu líbit a bude se s nimi také rád učit.

Názorné pomůcky

Děti vnímají okolní svět jinak než dospělí lidé, proto jim pořízením správných školních potřeb můžete pomoci rychleji pochopit novou látku. Hned v úvodu školní docházky se dětem otevírá magický svět čísel a koloběhu času, do kterého je snadněji uvedou barevná počítadla a veselé hodiny.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč