Šmoulové

Pestré barvy, krásné střihy a celkově velmi originální provedení je společné všem výrobkům s obrázky malých modrých skřítků zvaných Šmoulové. Dětské oblečení Šmoulové pro kluky i holčičky předškolního i mladšího školního věku nebo pro miminka má vždy velké barevné obrázky šmoulích hrdinů. Mezi ty nejznámější patří jistě Taťka Šmoula a Šmoulinka, dále pak Koumák, Silák, Nešika a mnozí další. V naší nabídce naleznete kvalitní oblečení pro děti - kojenecké dupačky a body Šmoulové, dětské ponožky Šmoulové, trička i tepláky Šmoulové, také ručníky, hračky a jiné doplňky.

 

Dětské oblečení

Vaše děti budou vypadat skvěle v kvalitním oblečení Šmoulové. K dispozici jsou krásná trička, tepláky, ponožky, župany, pyžama a další skvělé kousky pro chlapce i děvčata. Pro miminka vám přinášíme velký výběr roztomilých dětských body Šmoulové. Dále jsou k dostání teplé zimní sety Šmoulové, výrazné dětské povlečení Šmoulové, polštářky, osušky a jiné doplňky. Kromě toho zde naleznete také různé dětské hračky Šmoulové či ozdobné dekorace na zeď s motivem Šmoulů.

Jak vznikli Šmoulové?

Tyto pouhé dva palce vysoké modré skřítky s typickou čapkou vytvořil v roce 1958 belgický kreslíř Peyo. Šmoulové si rychle získali srdce dětí, začali se vyrábět jako hračky, točili se o nich filmy a vznikaly počítačové hry. Nejznámější a nejoblíbenější u nás je americký kreslený seriál z let 1981-1990.

Úspěšní již několik generací

Příběhy šmoulích skřítků milují kluci i holky již celá desetiletí. Tajemstvím jejich stálé obliby je jednoduché napětí a k tomu i zábavné poučení, které z jednotlivých příběhů vyplývá a malého diváka provede světem fantazie. Snad každé dítě by chtělo bydlet v domečku z houby uprostřed lesa.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč