Spiderman

Mezi nejznámější komiksové superhrdiny všech dob patří mimo jiné také dodnes oblíbený a především dětmi a studenty milovaný Spiderman. 123deti.cz vám proto přináší pestrou nabídku různého dětského zboží značky Spiderman. Krásné a kvalitní dětské oblečení Spiderman, jako jsou trička, mikiny, teplákové soupravy, ponožky, kšiltovky a jiné, jistě zaujmou nejednoho chlapce, který sní o tom, že se také jednoho dne stane hrdinou dobrodružného příběhu. Dále jsou k dispozici boty Spiderman, povlečení Spiderman, školní potřeby, doplňky, kosmetika i hračky Spiderman a jiné.

 

Spiderman pro děti

Spíše chlapecké oblečení Spiderman zahrnuje letní i zimní modely pro děti různého věku. Z krásných velkých obrázků hlavního hrdiny na mikině či tričku bude váš syn mít jistě velkou radost. S oblečením se navíc skvěle hodí dětské boty Spiderman. Jako skvělý dárek k narozeninám nebo vánoční dárek vám pak může posloužit kvalitní dětské povlečení Spiderman, hračky a hry Spiderman, dětská kosmetika, doplňky do dětského pokoje nebo knížky o úžasných Spidermanových dobrodružstvích.

Vznik pavoučího hrdiny

Tato legendární komiksová postava nakladatelství Marvel Comics se poprvé objevila v komiksu Amazing fantasy v roce 1962, o rok později již měl Spiderman vlastní komiks a pak i TV seriál. Za tvůrce postavy a příběhu jsou považováni Stan Lee a Steve Ditko. V roce 2012 vznikl film Amazing Spiderman.

Neuvěřitelný příběh Petera Parkera

Hlavní hrdina, student Peter Parker, vyrůstal jako obyčejný kluk u své tety a strýce v newyorkské čtvrti Queens. Na jedné vědecké exkurzi ho však kousl radioaktivní pavouk. Peter tak získal neuvěřitelnou sílu i schopnost lézt po stěnách a po tragické smrti svého strýce se rozhodl bojovat proti zločinu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč