Spodní prádlo pro holky

Dětské spodní prádlo by mělo být vyrobeno z kvalitních a pohodlných materiálů, nejlépe ze stoprocentní bavlny, protože ta se příjemně nosí a stále větrá. Děvčata navíc mají náročné požadavky na barvu a potisk jakéhokoliv kousku oblečení, který má rozšířit jejich šatník. V naší nabídce proto naleznete velký výběr pestrých barev i trendy střihů. K dostání jsou dívčí kalhotky klasického střihu i kalhotky s nohavičkou, dále dívčí sportovní podprsenky, často v soupravě s kalhotkami, a dívčí lambády - vše od oblíbených značek Lonsdale, Little Miss a dalších.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dívčí spodní prádlo

Kromě velkého výběru kalhotek Lonsdale, Little Miss a sportovních kompletů vám 123deti.cz nabízí také soupravy spodního prádla pro dívky s oblíbenými motivy známých pěveckých a kreslených postav - například košilku a kalhotky Hannah Montana, Medvídek Pú, Disney Princess či Hello Kitty. Zboží je k dispozici v několika barevných provedeních a v různých velikostech, od těch pro nejmenší děti až po dospívající dívky. Kalhotky prodáváme samostatně nebo v balení po třech.

Kvalitní materiály

Čistá 100% bavlna je díky svým skvělým vlastnostem vhodná pro alergiky i děti trpící ekzémem. Jako materiál je pružná, příjemná na dotek, skvěle odvádí pot a pro svoji odolnost se využívá na oděvy, které je nutné často prát. Za největší výhodu kvalitního bavlněného oblečení je však považována jeho příznivá cena.

Sportovní podprsenky a kalhotky

Při sportovním tréninku jsou využívány odlišné druhy prádla oproti běžnému nošení, proto vám nabízíme také sportovní dívčí podprsenky a elastické kalhotky v účelných střizích a jednoduchém barevném provedení od značky Lonsdale. Příjemný materiál se dobře nosí a neomezuje vaši dceru v pohybu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč