Spongebob

Je-li možné představit si ztělesnění veselosti a bezstarostnosti, tolik typické pro každé malé dítě objevující zázraky velkého světa, určitě by se za ni dal považovat Spongebob. Hranatá žlutá mořská houba zvaná Spongebob je miláčkem dívek i chlapců díky televiznímu seriálu, kde je hlavním hrdinou. 123deti.cz vám nabízí velký výběr krásného a kvalitního dětského oblečení této značky, jako jsou například stylová trička Spongebob, kraťasy, tepláky Spongebob, ponožky, legrační kšiltovky Spongebob a jiné. Dále jsou k dostání nevšední doplňky do dětského pokoje a hračky Spongebob.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


 

Oblečení Spongebob

Spongebob oblečení pro děti je charakteristické veselými a výraznými barvami, z nichž často převládá typická jasná žlutá a modrá, a velkými legračními obrázky této mořské houby. Ve stylovém a originálním oblečení Spongebob budou vaše děti určitě nepřehlédnutelné. Ve stejném duchu jsou vyráběny i kvalitní dětské doplňky Spongebob. Velmi nápadité bývají třeba závěsy Spongebob, různé polštářky nebo úložné boxy a jiné. Výrobky od značky Spongebob vykouzlí dětem úsměv na tváři.

Dětský animovaný seriál Spongebob

SpongeBob SquarePants, neboli Spongebob v kalhotách, je americký seriál vysílaný od roku 1999. Vytvořil ho mořský biolog a animátor Stephen Hillenburg. Jednotlivé epizody vyprávějí o dobrodružstvích žluté hranaté mořské houby Spongeboba a jeho přátel v podvodním městě Bikini Bottom.

Kdo je Spongebob?

Hlavní postavou seriálu je nevyléčitelně optimistická, bezstarostná a stále veselá mluvící mořská houba Spongebob. Jeho nejlepším přítelem je hvězdice Patrik. Spongebob pracuje jako kuchař v podmořské restauraci pana Krabse a stále nosí hnědé kalhoty spolu s červenou kravatou.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč