Sportovní tašky, kufry

Kvalitní dětská sportovní taška je vhodným doplňkem pro jakýkoli sport, který vaše dítě provozuje. Navíc ji lze využít i při mnoha jiných příležitostech - například jako praktické cestovní zavazadlo na školním výletě nebo rodinné dovolené. Značkové tašky Nike, Puma, Adidas nabízíme v několika různých velikostech. Dále si můžete vybrat z originálně navržených tašek Slazenger, Umbro, Lonsdale a dalších. Naleznete zde také populární dětské cestovní kufry na kolečkách a s výsuvnou rukojetí. Z barevných kombinací si jistě vyberou chlapci i děvčata.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Kvalitní značkové tašky

Sportovní tašky oblíbených značek, jako jsou Adidas, Nike či Puma, u nás naleznete v několika různých provedeních - s klasickými uchy, jedním popruhem přes rameno, doplněné o kolečka ve spodní části pro lepší manipulaci se zavazadlem a tak podobně. Navíc si můžete vybrat z množství moderních střihů, velikostí a barev doplněných o velké stylové nápisy. Z materiálů pak lze volit mezi klasickými matnými druhy nebo efektnějšími lesklými variantami, které vaše dítě jistě zaujmou i potěší.

Dětské cestovní kufry

Kufříky pro děti opatřené kolečky, výsuvnou rukojetí a nevšedním potiskem jsou velmi praktické. Roztomilé cestovní kufříky v podobě plyšových zvířátek nebo s květinovým potiskem budou mít u dětí určitě úspěch. Zároveň však představují zavazadlo dostatečně velké, aby se do něj vešlo vše potřebné na cesty.

Na velikosti záleží

Vybíráte-li dětskou sportovní tašku z více velikostí, zamyslete se nad jejím využitím. Jestliže sháníte pouze zavazadlo na přenášení cvičebního úboru ve škole, postačí vaší dceři či synovi jen menší taška, která pro ně nebude příliš těžká. Pokud však chcete spíše cestovní zavazadlo, je lepší koupit tašku větší.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč