Stolování malých dětí

Přinášíme vám velký výběr krásných a kvalitních dětských jídelních souprav a setů, pestrobarevná prostírání, praktické dětské láhve na pití a různé jiné věci potřebné ke správnému stolování. Veškeré dětské zboží je opatřeno velkými potisky oblíbených dětských hrdinů, jako jsou auta Cars, Spiderman, postavičky od Disney, veselá zvířátka, Hannah Montana a další. Vaše děti budou díky nádherným dětským hrnečkům, talířkům a příborům usedat k jídlu s chutí, rády se také budou učit jíst příborem a všem zásadám společenského chování u stolu.

 

Jídelní soupravy

Kvalitní dětské jídelní soupravy pro kluky i holky jsou k dostání v mnoha různých barevných provedeních a několika materiálových variantách, avšak vždy s krásnými veselými obrázky. Můžete si vybrat klasické porcelánové či keramické jídelní sety, dále zde naleznete dětské jídelní sady z lehkého a snadno udržovatelného plastu. Tradiční porcelánové talířky a hrníčky pro děti jsou velmi oblíbené díky tomu, že jsou zdravotně zcela nezávadné a těžší než plast, takže se nedají tak snadno převrhnout.

Správným stolováním podpoříte zdraví dětí

Děti, které se již v dětství učí dodržovat zásady správného stolování, jsou v dospělosti méně náchylné k užívání návykových látek, obezitě či poruchám příjmu potravy. Na jídlo je nutné se soustředit, takže omezte rušivý vliv televize. Dále je při jídle důležité kontrolovat své chování a komunikovat s rodinou.

Pár rad k dětskému stolování

  • nepouštějte TV, dítě se musí naučit soustředit se pouze na jídlo
  • podporujte chování miminka vlastním příkladem
  • jídlo a jídelní souprava musí být lákavé svým vzhledem
  • buďte během jídla trpěliví a nespěchejte
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč