Superman

Snad nejznámějšího komiksového hrdinu na světě jistě není třeba představovat. Superman se jako nejsilnější z ochránců spravedlnosti stal velice rychle idolem mnoha dívek i chlapců, a to nejen kvůli své síle, ale především kvůli schopnosti létat, která je splněným snem všech dětí. Přinášíme vám proto pestrý výběr dětského oblečení Superman pro kluky i holky - trička Superman, mikiny Superman, trenky i ponožky Superman a jiné, dále krásné pásky Superman, dětské kufříky a batohy Superman a mnoho dalších senzačních věcí s logem nebo obrázkem oblíbeného hrdiny.

 

Oblečení Superman

Kvalitní značkové oblečení Superman pro děti udělá radost především chlapcům. Jasná modrá barva a červené logo hrdiny na tričkách, mikinách nebo teplácích je určitě zaujme a vy si můžete být jisti, že budou vypadat skvěle. Oblečení Superman je vhodné na doma, do města i do školy, je velmi pohodlné a snadno se kombinuje s oděvy ostatních značek. Dále jsou k dispozici roztomilé dětské komplety Superman pro kojence i krásná dívčí trička Superman, mikiny nebo ozdobné pásky Superman.

Vznik superhrdiny

Postavu Supermana vymysleli v roce 1932 kanadský kreslíř Joe Shuster a americký spisovatel Jerry Siegel během svého dospívání v Clevelandu. V roce 1938 se Superman objevil poprvé v komiksové podobě v Action Comics a brzy na to následovalo rozhlasové zpracování, pak seriály, filmy, videohry a další.

Příběh Clarka Kenta

Jako malé dítě byl Superman, neboli Kal-El, poslán na Zemi svými rodiči z umírající planety Krypton, kde mu jeho adoptivní rodiče dali jméno Clark. Díky našemu slunci získal výjimečné schopnosti - nadlidskou sílu a rychlost, super sluch i zrak, neúnavnost, schopnost létat a jiné. Zranit jej mohl pouze kryptonit.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč