Tanec

Tanec je jako pohybová společenská aktivita ideální volbou pro správný rozvoj koordinovaných pohybů a emocionálního cítění u dětí. Prostřednictvím tance lze vyjádřit své pocity, navázat nová přátelství a zdravě odčerpat přebytečnou energii. Existují tance klasické, latinoamerické či orientální, dále speciální tance scénické nebo balet. Jedná se o druh umění a sportu v jednom, proto je dobré pořídit svému dítěti vhodný taneční oděv. V této kategorii naleznete kvalitní dětské taneční trikoty, legíny, bolerka, taneční sukně i body v různých barvách i velikostech.

 

Taneční trikoty a dresy

Na hodiny tance je potřeba mít kvalitní taneční dres či úbor, který bude vaší dceři nebo synovi dobře sedět a nebude je omezovat v plynulém pohybu. K dostání jsou krásná taneční body v několika barevných provedeních, dětské trikoty a bolerka s dlouhými rukávy, zdobené baletní sukýnky i jednodílné taneční dresy pro děti nejrůznějšího věku. Kromě základní černé a bílé barvy jsou zde také kusy v tělové nebo nebesky modré barvě. V tanečním úboru bude vaše dcera vypadat jako princezna.

Baletní dresy pro děti

Balet je velmi elegantní formou scénického tance s dlouhou historií. Malé dívky toužící po povolání baletky potřebují k nácviku tance kromě měkkých bot zvaných piškoty také taneční dres a baletní sukýnku. Obojí je nesmí stahovat a musí být ušito z pohodlného materiálu, který jim bude na dotek příjemný.

Kurzy společenského tance

Jedinečnou příležitostí, při níž se většina z nás setká s výukou klasického a latinskoamerického tance, jsou takzvané taneční kurzy, které většina dětí absolvuje ve věku 14ti až 19ti let. Do tanečních je také nutné mít patřičné oblečení - dívky krásné společenské šaty, chlapci oblek a rukavičky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč