Dívčí teplákové soupravy

Dívčí teplákové soupravy jsou ideálním druhem oděvu pro jakékoliv sportovní aktivity, kterým se vaše dcera ráda věnuje, protože jsou vzdušné, praktické a neomezují v pohybu. Kromě toho jsou však také vhodné jako pohodlné domácí oblečení. Nabízíme vám kvalitní značkové dětské teplákovky - teplákové soupravy Adidas, Lonsdale a jiné. Můžete si vybrat z různých velikostí, pestrých barevných kombinací i moderních střihů. Dále jsou k dostání oblíbené trendy teplákovky pro holky s veselými motivy, jako je například Hello Kitty.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské teplákovky

Pohodlné teplákové soupravy pro holky lze nosit po celý rok jako praktické a stylově sladěné domácí oblečení nebo cvičební úbor při sportovním tréninku či v tělocviku. Do letního počasí přijdou vhod dívčí soupravy s tričky s krátkými rukávy, před chladem zase ochrání příjemné teplákovky s teplejšími mikinami. Z několika variant si můžete zvolit mikinu s kapucí či bez, propínací nebo klasickou. Navíc u nás naleznete také kvalitní dětské šusťákové soupravy pro malé i velké slečny.

Ke sportu i na doma

Některé dívčí teplákovky jsou vhodnější spíše do domácího prostředí, jiné jsou zase ušity s ohledem na využití při sportu. Z osvědčených sportovních teplákovek lze doporučit krásné soupravy značky Adidas, Nike či Puma. Nejedny však vaše dcera uplatní jak v tělocviku, tak při každodenním nošení.

Značkové dětské teplákové soupravy

Kromě klasických teplákových souprav známých značek jsou k dispozici také elastické teplákovky pro děvčata, které vypadají, jako by byly vyrobeny ze semiše či sametu. Tyto soupravy jsou velmi pohodlné, a tedy ideální pro běžné nošení nebo jako teplé oblečení po večerním koupání místo županu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč