Teplákové soupravy pro miminka

Teplákovky pro miminka sestávající z tepláků a mikiny ve stejném designu, barevném i materiálovém provedení jsou ideálním typem dětského oblečení na každý výlet nejen do přírody a na každodenní procházky s vaším dítětem. Nabízíme kvalitní dětské teplákové soupravy Adidas, Nike, teplákové soupravy Puma, Lonsdale a další, a také s motivy oblíbených pohádkových postaviček - například Lazy Town, Disney, Spiderman. V nabídce máme dále také množství dětských šusťákových souprav vhodných i do méně příznivého počasí.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské teplákovky

Teplákové soupravy pro batolata jsou na pohled velmi pěkným, ale také opravdu praktickým druhem oblečení. Vaše miminko se v teplákovce bude cítit pohodlně a bude vypadat skvěle. Teplákové kalhoty a tričko či mikinu mu můžete pořídit na procházky, hraní venku nebo jako stylový domácí úbor. K dispozici jsou soupravy dvojdílné i trojdílné, přičemž mikiny jsou propínací nebo klasické přes hlavu a některé navíc s kapucí. Kvalitní značková teplákovka je tím nejlepším pro vaše miminko.

Šusťákové soupravy pro kojence

Stejně jako teplákovky mají i soupravy šusťákové velmi široké využití. Protože jsou odolnější vůči větru a vlhkosti, hodí se skvěle jako oblečení pro venkovní vycházky při ne zrovna ideálním počasí. V krásné šusťákovce bude vaše miminko chráněno před chladem a zároveň bude oblečeno krásně i moderně.

Značkové soupravy pro nejmenší

Světově známé značky jsou zárukou vysoké kvality a komfortu pro vaše děťátko. Teplákovky Adidas, Nike, Puma a další jsou šity z velmi kvalitních materiálů, které drží tvar, stálé barvy a jsou opravdu odolné. Jednotný vzhled teplákových či šusťákových souprav je trendy a snadno se kombinuje s různými tričky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč