Dívčí tepláky

Pro sportovní aktivity i běžné nošení jsou nepostradatelné pohodlné dětské tepláky a dívčí šusťáky. Kvalitní značkové tepláky Adidas, tepláky Nike či tepláky Puma jsou ušity tak, aby neomezovaly v pohybu a podpořily sportovní výkon vaší dcery. Zároveň se velmi příjemně nosí a vypadají stylově. Krásné dívčí tepláky Hello Kitty, Disney, Miss Fiori a mnohé další zase jistě okouzlí každou malou slečnu svým originálním provedením. Velkou výhodou je jejich všestranné využití. Šusťákové kalhoty pro dívky jsou pak vhodné i do mokrého nebo větrného počasí.

 

Dívčí tepláky

Jako kalhoty jsou dětské tepláky velmi oblíbené jak u dětí, tak u dospělých, protože jsou opravdu pohodlné, vypadají dobře a dají se nosit v běžné dny, při sportu i na procházky přírodou. Tepláky pro dívky jsou dostupné v mnoha velikostech, barevných i střihových provedeních a od různých oblíbených značek. Vyznačují se veselými barvami a pěknými obrázky pohádkových postaviček. Kvalitní tepláky pro děti lze využít jako stylové domácí oblečení nebo vhodný cvičební úbor do tělocviku.

Velký výběr tepláků pro děti

Z bohaté nabídky si určitě vyberete ke své spokojenosti. Naleznete zde dětské tepláky dlouhé i krácené, s kapsami nebo bez, dívčí tepláky sportovní či elegantní, na gumu nebo stahování v pase. Kvalitní tepláky Adidas, Puma, tepláky Nike, Hello Kitty, Golddigga a další zajisté okouzlí každou slečnu.

Dětské šusťákové kalhoty

Vedle pohodlných tepláků pro dívky jsou zde k dispozici také značkové šusťákové kalhoty pro dívky. Dětské šusťáky vaše dcera využije při procházkách přírodou, na kole i školním výletě. Díky vnitřní výstelce kalhoty při nošení příjemně hřejí a navíc jsou odolnější vůči vlhkosti a větru.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč