Tepláky pro kluky

Kvalitní a pohodlné dětské tepláky patří neodmyslitelně do skříně každého kluka. 123deti.cz vám nabízí chlapecké tepláky oblíbených světových značek, jako jsou tepláky Adidas, Puma, tepláky Nike, Lonsdale, Umbro a mnohé další. Můžete si vybrat z několika různých střihů, barev, materiálů i stylů. Značkové tepláky pro děti lze nosit doma, venku při hraní s kamarády a do přírody. Hodí se však též jako cvičební úbor do tělocviku nebo na sportovní trénink. Při sportovních aktivitách jsou navíc užitečné a praktické také šusťákové kalhoty pro kluky.

 

Dětské tepláky

K dispozici je hned několik druhů chlapeckých tepláků. Některé jsou učené spíše ke sportu a jsou ušity tak, aby se v nich váš syn cítil příjemně a neomezovaly jej v pohybu, jiné jsou zase vhodnější pro běžné nošení nebo hraní na hřišti. Malé sportovce jistě zaujmou kvalitní tepláky Puma, Nike, tepláky Adidas a další. S krásnými a oblíbenými dětskými motivy jsou zde pak například tepláky Scooby Doo, Disney či tepláky Cars. Značkové tepláky pro kluky jistě udělají vašemu synovi radost.

Šusťákové kalhoty pro kluky

Kromě krásných chlapeckých tepláků naleznete v této kategorii také kvalitní šusťáky pro děti nejrůznějšího věku. Značkové dětské šusťákové kalhoty jsou velmi praktické při školních výletech či rodinných vyjížďkách na kole. Jsou odolnější proti vlhkosti než tepláky a lépe chrání před zimou i větrem.

Nabízíme značkové chlapecké tepláky

  • v mnoha různých barvách i velikostech
  • mnoha druhů střihů i stylových provedení
  • na doma, do tělocviku, ke sportu i na hřiště
  • snadno kombinovatelné s dětskými tričky a mikinami
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč