Tílka

Nabízíme kvalitní podkladová a sportovní tílka značek Adidas, Nike, Umbro, Lonsdale, Lee Cooper a další. Chlapecká tílka jsou často vyrobena z vyhledávaných funkčních materiálů, které odvádí od těla vlhkost a udržují tělesnou teplotu. Představují proto nejvhodnější druh oblečení pro sportovní tréninky v jakémkoliv počasí po celý rok. K dispozici jsou navíc také barevná tílka s potiskem, která lze nosit jako svrchní trika nejen při sportu, ale též do města i do přírody. Malé chlapce jistě zaujmou tílka Simpsonovi, Scooby Doo nebo Požárník Sam.

 

Sportovní tílka

Kromě klasických chlapeckých tílek u nás naleznete též značkové kusy nátělníků z kategorie funkčního prádla. Kvalitní funkční materiál dobře větrá, odvádí pot a maximalizuje efektivní spalování kalorií při sportovním výkonu. Příjemná je u tílek taktéž absence jakýchkoliv rukávů, které zbytečně omezují v pohybu a více zahřívají ruce. Z osvědčených sportovních značek lze doporučit například tílka Adidas nebo Nike. Oblíbené jsou také jednoduché nátělníky Lonsdale, Lee Cooper a další.

Velké barevné potisky

Tílka pro děti jsou vyhledávaným typem oblečení nejen proto, že se dobře nosí a snadno kombinují s ostatními druhy oděvů v šatníku, ale také pro velký výběr z barev a potisků. Výrazné obrázky na přední straně nátělníků s motivy populárních animovaných hrdinů mají rádi chlapci různého věku.

Výhody chlapeckých nátělníků

  • velmi dobře se nosí a jsou variabilní
  • kvalitní materiál drží tvar i stálé barvy
  • funkční tílka skvěle odvádí pot, podporují efektivní spalování
  • dobře se kombinují s ostatními typy oblečení
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč