Trička pro kluky

Každá maminka si zajisté vybere ze široké škály triček pro kluky. Nabízíme pestrobarevná dětská trika různých střihů i značek. Pro svého syna zde vyberete například trička Adidas, Lee Cooper, trička Puma, Lonsdale, trička Nike či Everlast. Dostupná jsou trika s krátkými i dlouhými rukávy, dle materiálů do letního nebo zimního počasí a některá i s kapucí. Menší kluci si zase oblíbí trička s potiskem pohádkových postav a komiksových hrdinů, jako jsou Mašinka Tomáš, Lazy Town, Spiderman, Superman nebo Želvy Ninja a další.

 

Chlapecká trička

Značková trička pro kluky jsou vyrobena z kvalitního, prodyšného materiálu, a proto jsou velmi vhodná do letního počasí, k vodě i do školy. Můžete si vybrat z dětských triček různých velikostí, s výstřihem kulatým nebo do tvaru písmene 'V'. Nabízíme také trička s asymetrickým vzhledem a efektními detaily, s límečkem nebo knoflíky, dále propínací dětská trička a speciálně upravená sportovní trika vhodná na sportovní tréninky nebo do tělocviku.

Oblíbené obrázky a veselé motivy

Na první pohled nejvíce přitahují pozornost trička s velkými potisky, na nichž vás zaujmou výrazné barvy nebo vtipné ztvárnění. Proto v naší nabídce naleznete velký výběr krásných chlapeckých triček se známými pohádkovými motivy od Disney, Marvel nebo Lazy Town, které jsou veselé a hlavně trendy.

Kvalitní materiál

Mladí kluci vynikají neutuchajícím množstvím energie, kterou často efektivně uplatňují v nejrůznějších sportech, a proto s nimi musí materiál jejich oblečení držet ve výdrži krok. Značková trička pro kluky jsou tedy vyráběna z kvalitního materiálu, který je vzdušný, odolný a také příjemný na dotek.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč