Venkovní hry a hračky

Dětská energie je prakticky nevyčerpatelná, proto je důležité ji usměrňovat tak, aby vedla ke správnému růstu a vývoji. Pravidelný pohyb je nezbytný pro všechny děti již od útlého věku, protože je prospěšný nejen pro tělo, kdy jim umožňuje rozvíjet potřebné dovednosti, ale také přináší radost a relaxaci pro jejich mysl. Vaši potomci se pomocí nejrůznějších hraček a her stále učí novým věcem. Kromě hraní doma či ve škole tvoří důležitou součást jejich života také venkovní hry. Přinášíme vám proto krásné, moderní a kvalitní dětské hračky do písku i do vody, jak na léto, tak na zimu a další.

 

Dětské hračky

K dispozici jsou letní hračky pro kluky a holky, které se dají využít ve vodě či na písku, na dvoře, hřišti i zahradě. Jako relaxační hračky lze zařadit tradičně velmi oblíbené houpačky, kyblíčky na pískoviště, stany a jiné, více fyzického pohybu pak přinášejí vodní pistole, dětské skluzavky, kolečka na písek nebo zahradní domky pro děti. Mezi hračkami na zimu nesmí chybět dětské sáně a sáňky, boby, krásné kluzáky i hrabla na sníh. Venkovní hračky pro děti rozvíjejí dětskou kondici a fantazii.

Hračky na zahradu

V krásné jarní či letní dny může vaše zahrada nebo dvůr ožít roztomilým dětským smíchem. V naší nabídce totiž naleznete mimo jiné i kvalitní zahradní hračky pro děti nejrůznějšího věku. K dostání jsou skluzavky, zahradní domky, vybavení na pískoviště, hračky do bazénku, houpačky a jiné.

Důraz na kvalitu a bezpečnost

Tak jako všechny ostatní, i venkovní hračky musí splňovat určitá pravidla pro to, aby je děti mohly bez obav používat. Jejich způsob užívání hraček je totiž náročnější na kvalitu materiálu a celkového zpracování než u dospělých. Kvalitní venkovní hračky se vyrábějí z bezpečných a nezávadných materiálů.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč