Vlasové doplňky

Dívky se rády zkrášlují a k tomu potřebují spoustu drobných nezbytností. Přinášíme vám proto velký výběr krásných vlasových doplňků pro holky. Ať už má vaše dcera krátké nebo dlouhé vlasy, jistě bude nadšená, pořídíte-li jí pestrobarevné dětské gumičky do vlasů, jednoduché i zdobené vlasové sponky i takzvané pinetky a jiné nádherné věci. K rozčesávání vlasů a přípravě dokonalých účesů lze využít skvělé dětské hřebeny a kartáče. Veškeré zboží je dostupné v oblíbených dětských motivech Hello Kitty, Miss Fiory, Golddigga a dalších.

 

Gumičky a sponky

V dnešní době existuje takřka nepřeberné množství nejrůznějších druhů vlasových doplňků pro děti. Dívčí gumičky, sponky, dětské pinetky a všelijaké ozdoby jsou k dostání v mnoha barvách, tvarových provedeních i velikostech. Dají se využít ve všední den, do školy, města nebo do přírody, ale také ke stažení vlasů při sportování a hraní. Dívky se s jejich pomocí mohou bavit dlouhé hodiny vytvářením krásných i extravagantních účesů - mezi ty nejoblíbenější patří copánky a culíky.

Dětský kartáč - ideální pro zdravé vlasy

Stejně jako u dospělých žen, platí i u dívek, že je velmi důležité si své vlasy pravidelně pročesávat - nejlépe kartáčem. Kartáčování totiž pozitivně stimuluje vlasovou pokožku, čímž dodává na objemu, a odstraňuje z vlasů nečistoty. Díky řádnému česání budou vlasy vaší dcery příjemně lesklé a jemné.

Stylové vlasové doplňky pro dívky

Pro každou malou slečnu je dnes důležité být trendy a "jít s dobou". Musí tedy dbát o to, aby svým oblečením a originálními doplňky dokázala oslnit své kamarádky i kamarády. V tom jí nejlépe pomůžete, koupíte-li jí kvalitní vlasové sponky či gumičky Hello Kitty, Golddigga, Miss Fiori a jiné.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč