Výbavička pro miminko

Vaše malé děťátko potřebuje již od svého narození spoustu důležitých věcí. Kromě základních potřeb patří do dětské výbavičky také nepostradatelné dudlíky a praktická kousátka určená k prořezávání dětských zubů. Protože se malé děti rády baví házením všech předmětů ve svém nejbližším okolí, jistě oceníte užitečné šňůry do kočárku v pestrobarevných provedeních, na které lze připnout dudlík, jenž díky tomu již nikdy neskončí na zemi. Dále jsou zde k dispozici různé pomůcky dbající o bezpečnost kojenců - protiskluzové podložky, ochrany rohů a jiné.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětská výbava

Nejpočetnější složkou výbavy pro miminko není kupodivu oblečení. Z toho totiž malé děti vcelku rychle vyrostou, a tak není nutné nakupovat ho ve velkém. Mnohem potřebnější jsou pro novorozence nejrůznější věci ke koupání, pro klidný spánek nebo bezproblémové krmení. Při růstu prvních zoubků jsou nepostradatelná kousátka, kojenecké lahve a bryndáky je nutné doplnit o dudlíky, praktické šňůry či klipy do kočárků i k postýlce a další kvalitní věci, jež vám péči o dítě velmi usnadní.

Kvalitní dětské dudlíky, šidítka pro děti

Ačkoliv ne každé dítě je ochotné dudlík přijmout, většina si je záhy opravdu oblíbí. Dnes jsou nejčastěji k dostání dudlíky silikonové nebo latexové, přičemž ty ze silikonu vydrží déle. Dále je důležité, aby tvar dudlíku podporoval správný vývoj ústní dutiny miminka - takzvané ortodontické dudlíky.

Kousátka pro miminka

Jakmile začnou dětem růst první zoubky, je dobré jim pořídit kvalitní kousátka, která pomáhají zklidnit bolestivé a zanícené dásně. Jsou speciálně tvarovaná, takže se dobře drží i vkládají do úst, a dají se ochlazovat, takže vašemu kojenci velice uleví. Nevšední tvary a pestré barvy kousátek děti lákají ke hře.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč