Značky a licenční motivy

Každý rodič chce pro své dítě to nejlepší, při výběru dětského oblečení se proto často setkává s velkou nabídkou od nejrůznějších známých a populárních značek. 123deti.cz vám přináší pestrý výběr kvalitního značkového oblečení pro děti každého věku. Krásné značkové oblečení pro miminka i kojence, značkové oblečení pro kluky i holky vás jistě osloví a vašim dětem zaručí nevšední pohodlí. K dispozici jsou jak světové sportovní značky - dětské sportovní oblečení Adidas, Puma nebo Nike, tak také velmi oblíbené dětské značky, jako je oblečení Hello Kitty, Disney, Spiderman a další.

 

Značkové oblečení

V pestrém výčtu dětského značkového oblečení naleznete zahraniční i domácí firmy. Velkým procentem jsou zde zastoupeny značky, které vznikly na základě oblíbených dětských postaviček. Za všechny jmenujme například u chlapců populární oblečení Požárník Sam, Spiderman, Superman nebo oblečení Disney Cars, u dívek je to pak především oblečení Hello Kitty, Disney Princess, Dora průzkumnice či Prasátko Pepina a jiné. K dostání jsou vždy v různých velikostech a veselých barvách.

Dětská značková obuv

Přinášíme vám také velký výběr nejrůznějších druhů značkových bot pro děti. Můžete vybírat například ze sportovních značkových bot Adidas, Nike nebo Puma, klasické dětské vycházkové obuvi či botiček pro nejmenší. Značkové letní boty i značkové zimní boty pro kluky i holky vás jistě okouzlí.

Sportovní vybavení a doplňky pro děti

Naleznete u nás také množství značkových sportovních potřeb pro děti - především od světoznámých distributorů sportovního vybavení, jako je Adidas, Nike a Puma, a dále také nejrůznější dětské značkové doplňky. Mít značkové oblečení znamená být IN a investovat do kvality se vám určitě vyplatí.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč